Koruma Memuru Alımı

Koruma Memuru Alımı

Emniyet Genel Müdürlüğü’nden (EGM) koruma memuru” alınması projesiyle ilgili gelen yoğun sorular, talepler ve bazı basın-yayın kuruluşlarında yer alan haberler nedeniyle açıklama yapma gereği duyulduğu belirtildi. Yapılan yazılı açıklamada,“Emniyet Genel Müdürlüğü koruma memuru projesi kapsamındaki çalışmalar devam etmektedir. Bu aşamada, herhangi bir personel alımı söz konusu değildir. Koruma memuru alımı ile ilgili hususlar, tasarı çalışmaları sonuçlandıktan sonra paylaşılacaktır” denildi.

Diğer yandan alınacak olan koruma memurlarıyla ilgili şartlar arasında lise mezunu ve 28 yaşını geçmemiş olma kriterleri aranmaktadır.

SMF Özel güvenlik eğitim kursu olarak 2005 yılından bu yana iş başvurusunda bulunan tüm kursiyerlerine iş bulma konusunda destek olmuş ve işbaşı yaptırmıştır.

Güvenlik Sektöründe İş Sahibi olmak ve kariyer yapmak istermisiniz?  Peki Özel Güvenlik görevlisi sertifikanız var mı? Eğer yoksa en kısa zamanda eğitim almak ve sertifika sahibi olmak istermisiniz? Çünkü 5188 Sayılı özel güvenlik kanuna göre Özel Güvenlik hizmeti veren kuruluşların kimlikli özel güvenlik görevlisi çalıştırma zorunluluğu vardır.

İster Sertifika sahibi olup mesleğinizdeki yerinizi garantileyin isterseniz hem sizi özel güvenlik sertifikası sahibi yapalım, hemde kariyer planlama departmanımız aracılığıyla iş bulmanız konusunda yardımcı olalım.

Eğer sizde enaz ortaokul mezunu ve 18 yaşını doldurup 19 yaşınızdan gün almış iseniz özel güvenlik görevlisi olmanız için gelin kurumuza kayıt yaptırın kimlik kartınızı alır almaz insan kaynakları departmanımız sayesinde işbaşı yapın.

Kursa Kayıt