Yenileme Eğitimi Sonrası Kimlik Başvuru Belgeleri

Yenileme Eğitimi sonrasında kimlik kartınızı yenilemek için hazırlamanız gereken bazı evraklar vardır. Bu evrakların tam listesini aşağıda bulabilir ve belgeleri indirerek hazırlayabilirsiniz.

Aşağıdaki “Yenileme Eğitimi Sonrası Kimlik Başvuru Belgelerini” indirmek için lütfen TIKLAYINIZ.


  1. Başvuru Dilekçesi
  2. Sertifika Aslı ve Fotokopisi
  3. Diploma Aslı-Fotokopisi yada Öğrenim Belgesi
  4. Kimlik Fotokopisi (Nüfus Cüzdanı veya Ehliyet)
  5. ÖGG Kimlik Kartı Aslı ve Fotokopisi
  6. 1 Adet Biyometrik Fotoğraf (Arka Fonu Beyaz)
  7. ÖGG Kimlik Kart Bedeli (40 TL) Halkbank

AÇIKLAMALAR

  • Randevunuzu tüm evrakları hazırladıktan sonra aşağıdaki adresten alabilirsiniz. http://e-randevu.istanbul.pol.tr/randevuApp/
  • Başvuru dilekçesi randevunuzu aldıktan sonra otomatik olarak yazıcınızdan çıkacaktır. Yada www.smfguvenlik.com sitesinde DİĞER menüsü altında BELGE ÖRNEKLERİ menüsünden dilekçe örneğini indirebilirsiniz. Yada buraya tıklayıp örneğine ulaşabilirsiniz.
  • ÖGG Kimlik Kartı Bedeli Özel Güvenlik Kimlik Kartı Ücreti Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfının T.HalkBankası Opera Şubesindeki IBAN TR02 0001 2009 4130 0016 0000 96 (413-1600096) nolu hesabına 40 TL yatırılacaktır. (Halk Bankası şubelerinden yatırılması gerekmektedir.)

Tüm evraklar hazırlandıktan sonra randevu günü ve saatinde Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında bulunan Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’ne teslim edilecek. Pandemi dolayısı ile şubeden gelecek mesaja rivayet ediniz.

Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Adresi: Mecidiyeköy, Eski Osmanlı Sk. No:1, 34387 Şişli/İstanbul

Kursa Kayıt