Tekâmül Eğitimleri

ÖZEL GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE TEKÂMÜL EĞİTİM VERİLMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDERME NOTU

 İlgi    : 25/03/2016 tarih ve 47227715.56383.(63252)2016/6742 sayılı yazımız.

İlgi sayılı yazımız ile, şirketinizde/biriminizde çalışan özel güvenlik görevlilerine Tekamül Eğitimi verilmesi ile ilgili yazımız mail ortamında şirketiniz/biriminiz adresine gönderilmişti.

Özel Güvenlik görevlilerine Eğitim Verilmesi konulu yazı çalışan personelin duyarlı ve bilinçli hale getirmesi içindir.

Daha önce onaylı eğiticilerin tekâmül eğitimi vereceği belirtilmiş olsa da Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve toplam 5422 kişiye verilen Tekâmül Eğitimine katılanların bilgi aktarımları yolu ile diğer personel ilk planda bilinçli ve duyarlı hale getirilecektir.

Tekâmül eğitimleri şirketiniz bünyesinde Valiliğe bildirimi olan uzman eğiticiler tarafından verilebilecektir. Şirketler tarafından eğitimi veren uzman eğiticilerin bilgileri, eğitim yeri ve eğitim alan personelin listesinin Valiliğe (Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü) bildirimi yeterli olacaktır.

ÖZEL GÜVENLİK TEKAMÜL EĞİTİMLERİ YALNIZCA İSTANBUL GENELİNDE VERİLMEKTEDİR

EMNİYET MÜDÜRLÜGÜNÜN İVEDİLİKLE İSTEDİGİ ALAN EGİTİMLERİ PAKET PROGRAMI

S.NOEĞİTİMİN KONUSUUZMAN EĞİTİCİSAYIASGARİ EĞİTİM SAATİ
1Terör Odaklı Güvenlik Tedbirleri 1.1. Terör odaklı kalabalıklara müdahale yöntemleri 1.2. Terör hakkında farkındalık eğitimi, 1.3. Şüpheli Şahıs-Paket-Araç ve Patlayıcı madde olaylarında hareket tarzları,
1.4. Genel kollukla ilişkiler,
1.5. Bomba Eğitimi
ÖZEL HAREKAT & TERÖR UZMANI0 -40 KİŞİ4 SAAT
2Güvenlik Sistem Cihazları Eğitimi (Teorik ve Uygulamalı) 3.1. X-Ray cihazları 3.2. Kamera Sistemleri 3.3. CCTV (Otomasyon)UZMAN EĞİTİCİ0 – 40 KİŞİ4 SAAT
Kursa Kayıt