Biz Kimiz

“FARKLILIKLARI BULMAK”

Siz, stratejik olmak zorundasınız. Yani planlamayı iyi yapmalısınız. İşinizin başında, ortasında ve sonunda bu stratejinin doğru olduğunu ölçümleyebilmelisiniz. Bu açıdan baktığınızda sektörünüzdeki en büyük sorunun “farklılıkları bulabilmek” olduğunu görebilirsiniz. Çünkü haberleşmenin hızlanması, pazardaki büyüme beklentileri, teknolojinin hızlı gelişmesi sonucunda araç-gereç ve hizmetler arasındaki farklar ortadan kalkmaya başladı. İşin içine “prestij” diğer bir adıyla itibar yönetimi denen stratejik bir iletişim aracı girdi. Müşterilerin, firmamız konusundaki kararında diğer insanların ne dediği ya da “by word of mouth” denilen dostun tavsiyesi son derece önem kazandı.

İstanbul’da SMF Özel Güvenlik Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. olarak 2006 yılında kurulan firmamız, eğitim sektöründe kendini kanıtlamış ve Türkiye çapında pek çok eğitim projesine imza atmıştır. Eğitim konusundaki bu yetkinliğimiz ve verdiğimiz hizmetten memnun kalınması neticesinde fiziki güvenliğe de adım atmamız yönünde talepler artmıştır.

2013 yılı sonu itibari ile kadrolarımızı genişleterek, gerek projeler gerekse de personel bazında özel güvenlik sektörüne hakim; en az 10 yıllık tecrübesi olan personelimiz ile yabancısı olmadığımız koruma ve güvenlik sektörünün bu etabını da bünyemize kattık.

Kopyalanabilen hizmetler dünyasında, kopyalanamayan çalışanın bilgi, beceri ve motivasyonu ile yükseleceğimizin bilinci ile; aynı zamanda birer eğitimci olan, üniversite mezunu; eğitimlerinde  derece sahibi kurucu, yönetici ve müdürlerimizin bu farklılığı her daim görüyor olması ile bu kararı aldık.

SECURITY MAX., bu bilinçten hareketle birlikte bulunabileceğimiz her türlü işbirliğinde, sektördeki farklılığınızı ortaya çıkaracak şekilde başarılarınızda ortak olmayı hedeflemiştir.

Başarılması gereken, hayallerinizi şimdi sonuç almanızı sağlayacak biçimde; önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek organize etmenizdir. Başarılması gereken, işin pürüzsüzce akmasını sağlamaktır.

SECURITY MAX., hayatınızı ve işinizdeki zamanı en iyi şekilde kullanmanız için sizlerin yanında olmayı tercih ettiğimiz mükemmel bir disiplinler bütünüdür. Sizi, başarılı ve güvende kılar.

Kursa Kayıt